Verslopartneris.lt

Apsauginės priemonės: kaip nesusirgti koronavirusu?

0 11

Koronavirusas tikrai nedžiugina nei vieno, kadangi tai sveikatai galintis pakenkti dalykas, ypač pavojingas tiems, kurie neturi stipraus imuniteto ar ir taip skundžiasi įvairiais sveikatos sutrikimais. Pats virusas nėra mirtinas, tačiau komplikuodamas ligas gali sukelti ir mirtį. Deja, palyginus su gripu, šis virusas yra tikrai pavojingas, todėl nuo jo apsisaugoti yra kur kas lengviau nei su juo kovoti, kai imunitetas nėra pačioje geriausioje būklėje. Daugelis greičiausiai girdėjo, jog geriausias būdas save apsaugoti yra higiena ir buvimas namuose ir tai yra tiesa, tačiau daugelis vis tiek privalo iš namų išeiti, kai reikia į darbą, nuvykti į parduotuvę ar apsilankyti pas daktarą. Visgi, išvengti viešų vietų gali būti ne taip jau ir paprasta, todėl tokiu atveju tenka rinktis kitas apsisaugojimo priemones. Puikiai pagelbėja kaukės, pirštinės bei apsauginiai skydai.

Apie kaukes ir pirštines žino kiekvienas, tačiau skydeliai buvo pradėti naudoti šiek tiek vėliau kaip papildoma apsisaugojimo priemonė. Galbūt kaip vienintelė priemonė tai nebūtinai geriausias sprendimas, tačiau tai labai geras, papildantis apsaugą daiktas, kuris tikrai padeda sumažinti užsikrėtimo galimybę. Apsauginiai skydai padeda ne tik išvengti viruso kontakto metu, bet ir apsaugo nuo nuolatinio veido lietimo, kadangi jį uždengia, tuo pačiu netrukdydamas regėjimui. Žinoma, higiena reikalinga ir čia. Kaukes galima dėvėti tik kelias valandas, o rankas, apsauginius skydus, pirštines reikia pastoviai dezinfekuoti. Kuo dažniau tas atliekama, tuo geriau. Kad ir kiek apsauginių priemonių naudojama, dezinfekuojantis skystis ar dažnas priemonių plovimas užtikrina švarą ir mažesnę ligos tikimybę.

Jei norisi ne tik viešose vietose nuo viruso apsisaugoti, bet ir bendrąją prasme turėti geresnę sveikatą, kad virusas nepultų arba užsikrėtus būtų greitai įveiktas, tuomet reikia stiprinti imunitetą, rūpintis savo savijauta. Labai svarbu vengti streso, kadangi tai labai daug įtakos ligų atsiradimui turintis dalykas. Geriau dažniau pailsėti, gerai išsimiegoti bei užsiimti pamėgtomis veiklomis. Taip pat labai patartina valgyti sveiką maistą, kuris turi vitaminų, naudingų medžiagų – organizmas jums padėkos. Reguliarus fizinis krūvis, grynas oras bei papildų naudojimas, jei jų reikia tikrins ir geresnę jūsų sveikatą.

Komentarai
Kraunama...