Verslopartneris.lt

Darbo rūbai šaltuoju sezonu

0 13

Fizinis darbas gali būti daug lengvesnis, jei esama su atitinkama apranga. Visgi darbo rūbai gali padėti nebemąstyti apie tai, jog susiplėšysite savo mėgstamą džemperį ar kelnes, nes būsite su apranga, kurios ne tik nebus taip gaila, bet ir ji taip lengvai nepasiduos aplinkai. Dirbant fizinį darbą, ypač statybose ar kitoje srityje, kur tenka ir panešioti daiktus, ir daugiau pajudėti dažnai reikalingi kietesnės medžiagos drabužiai, su kuriais jaučiamasi saugiau, nes nebus taip lengva įsibrėžti į šalia stovinčias plytas, įrenginius ar dar kokią techniką. Taip daugiau dėmesio gali būti sutelkta vien į darbą, o ne į kitus pašalinius dalykus. Žinoma, dar vienas dalykas į kurį reikia atsižvelgti – darbo rūbai turi atitikti ir temperatūrą, kurioje dirbama, kitaip labai sunku sutelkti dėmesį ne į tai, kad yra šalta arba labai karšta. Darbas daug geriau vyksta, jei jaučiamasi maloniai apsirengus tinkamais drabužiais.

Šaltuoju sezonu, puikiai suprantama, kad reikia šiltesnių rūbų tam, kad būtų patogu ir šilta dirbti. Šaltis darbui tikrai gali pakenkti, o galiausiai tai turi neigiamos įtakos ir sveikatai. Kad taip nenutiktų, verta atėjus rudeniui pagalvoti apie kiek storesnės medžiagos darbu rūbus. Tai gali būti šiltesnis, storesnės medžiagos puskombinezonis ir megztinis ar marškinėliai ilgomis rankovėmis, kurie nevaržytų judesių. Realiai tokia apranga tinka ir pavasarį, tačiau tuomet megztinio dažniausiai neprireikia. Dažnai rudeniui rekomenduojamas specialus darbo švarkas, kurio medžiaga būna kaip puskombinezonio, todėl galima džiaugtis ir saugumu, ir šiluma. Jei dirbama dulkėtoje aplinkoje, rekomenduojama rinktis užsegamas rankoves, dėl kurių dulkės nepatenka į apatinius rūbus. Jei su tokiu deriniu vis tiek atrodo šaltą, tuomet darbo rūbai gali būti randami itin gerai apšiltinti arba galima po švarku užsidėti džemperį. Darbo batai, žinoma, turi būti sandarūs, kietesni ir žinoma patogūs. Taip pat gerai jei leidžia kojai kvėpuoti, tačiau išlaiko šilumą.

Žiemos metu gali atrodyti, kad darbo rūbai išvis turi būti užsidedami keliais sluoksniais, tačiau apsikrauti pernelyg daug rūbų nėra gerai. Jei darbas fizinis, vietoje nestovima, tai reiškia, kad nebūna taip šaltą kaip gali pasirodyti, o per daug sukaitus tikrai nesijaučiama gerai. Verta tokiu metu išbandyti termo rūbus, kuri praleidžia prakaitą, todėl audinys nesušlampa, bet leidžia kvėpuoti odai, dėl ko bus itin komfortabilu. Drėgnus rūbus gali perpūsti vėjas, todėl žiemą dirbti gali būti pavojinga nesidedant termo rūbų. Žiemos metu taip pat atsiranda poreikis ir pirštinėms bei kepurei, todėl pasirūpinkite, kad darbo rūbai būtų papildomi šiomis detalėmis. Avalynė žiema turi būti šilta ir tvirtu padu, tačiau kaip visuomet pagrindinis dalykas ką reikia prisiminti  – darbo batai turi būti apsaugantys ir patogūs.

Komentarai
Kraunama...