Verslopartneris.lt

Dovanų tradicijos, prietarai

0 2

Visais laikais dovanos buvo puikus būdas parodyti savo dėmesį ir pasveikinti žmones su šventėmis. Tradicijos ir prietarai dar iki šiol yra vis paminimi ir tikrai galima rasti žmonių, kurie tvirtai jais tiki. Dovanoti gimtadienio dovanas tapo labai normalu, greičiausiai dabar gimtadienis be dovanų net neįsivaizduojamas. Anksčiau buvo tikima, kad su dovanomis žmogus gauna ir daugiau energijos, geros nuotaikos, todėl ši tradicija gimė labai seniai – senovės Graikijoje. Kaip galima pastebėti, dovanas dovanojame dar iki šių dienų ir greičiausiai dovanosime ir toliau. Tačiau pritarai niekur nedingo ir dovanojant dovanas tiems, kurie jais tiki, geriau žinoti kokių dovanų geriau nepirkti.

Prietarai sklando visame pasaulyje, todėl iš skirtingų šalių ateina vis kitokių prietarų. Taigi, jų tikrai nemažai. Vienas iš populiariausių ir greičiausiai daugeliui žinoma, kad negalima dovanoti aštrių daiktų. Peiliai, durklai ir net adatos ar panašūs daiktai, tikima, neša nelaimes, nes traukia blogą energiją. Taip pat itin netinkama dovanoti papuošalų su perlais arba kryžiaus formos pakabukais. Net ir statulėlė su kryžiumi gali būti labai daug sunkumų atnešantis daiktas. Tuščia piniginė arba taupyklė atneša finansines problemas, todėl jei jau nusprendėte dovanoti kažkurį iš šių daiktų, geriau įdėti pinigėlį. Veidrodžiai taip pat nėra gera dovana, ypač jei jis jau buvo naudotas – apie šį daiktą yra daug teorijų, vieni tiki kad jie traukia energiją, kiti sieja jį su dvasiomis ir panašiais mistiniais dalykais.

Teigiama, kad negalima dovanoti ir pinigų, todėl vis dažniau pasirenkamas dovanų kuponas, kurie leidžia padovanoti kokia nors pinigų sumą ne tiesiogiai. Yra tikinčių, kad duodant pinigus atiduodama ir laimė, todėl dovanojantis žmogus lieka nelaimingas. Žinoma, dabar dovanojančių pinigus labai daug, tačiau jei žinote ko žmogus daugmaž nori, bet negalite įvardinti tikslaus daikto, dovanų kuponas gali labai pagelbėti. Juos galima nupirkti ne tik kaip čekį, kuriuo žmogus galės atsiskaityti savo mėgstamoje parduotuvėje, bet ir kaip pramogą. Dabar dovanų kuponas gali būti ir į spa, vandens parkus, masažus, salonus, pabėgimo kambarį, skrydžius oro balionu ir dar labai daug kitų pramogų, todėl tikrai galima rasti tai, kas patiks.

Komentarai
Kraunama...