Verslopartneris.lt

Dujiniai katilai – vienas populiariausių pasirinkimų

0 12

Šildytis dujomis yra gana dažnas lietuvių sprendimas. Nors anksčiau kieto kuro katilai buvo daug populiaresnis sprendimas, dabar daugelis dėl patogumo to atsisako ir savo žvilgsnius nukreipia būtent į dujas. Žinoma, toks sprendimas yra kur kas patogesnis, nes dujiniai katilai nereikalauja didelės priežiūros, tad sutaupomas laikas ir nereikia ilgai vargti katilą valant. Taip pat dujinis šildymas yra labai aikšto naudingumo, saugus, tinkamas tiek mažose, tiek didelėse patalpose. Pačių katilų pasirinkimas taip pat įspūdingas, tačiau renkantis reikia atkreipti dėmesį į daugelį savybių tam, kad padarytumėte geriausią sprendimą.

Neužtenka rinktis katilą tik pagal jo kainos tinkamumą, visgi yra daug daugiau kitų kriterijų, kurie turės daug įtakos ir įrenginio gyvavimo laikui, jo patogumui, valdymui, galingumui ir efektyvumui. Žinoma, greičiausiai galima rasti ir tokių katilų, kurie kainuoja vidutiniškai, bet yra be galo geri arba brangių, kurie yra ne tokie ir ilgaamžiai. Dėl šios priežasties specialistų nuomonė labai praverstų, o taip pat daug dėmesio reikia skirti pasirenkamiems gamintojams. Daug patirties turintys gamintojai dažniausiai jau puikiai supranta ką daro, kas reikalinga žmonėms, o ir jų produktai būna išbandyti tikrai ne vieno asmens. Tai suteikia daugiau pasitikėjimo gamintojais. Nauji gamintojai atrodo mažiau patikimi ir nors jų įrenginiai gali būti puikūs, jie nėra tiek išbandyti, kad apie juos būtų galima kalbėti teigiamai visapusiškai. Taigi, pasidomėkite, paskaitykite komentarus, atsiliepimus, o tuomet apsispręsti bus daug lengviau. Kartais puikiai patarti gali ir montuotojai, ir pardavėjai, todėl nebijokite klausti, taip bus lengviau išsirinkti.

Dujiniai katilai gali būti pastatomi arba pakabinami. Pastatomas katilas yra pasirenkamas dažniausiai, nes tai klasikinis sprendimas. Tokių katilų šilumokaičiai dažniausiai yra iš plieno arba dar ketaus. Jie taip pat gali būti skirti tik šildymui arba ir buitinio karšto vandens ruošimui. Pakabinami dujiniai katilai gana populiarūs mažesnėse patalpose, nes jie sutaupo vietos, yra kompaktiškesni nei pastatomi. Juos nesunku priderinti prie daugelio interjero stilių. Tačiau, kad ir kurį katilą pasirinktumėte reikia atsižvelgti ir į jo galingumą, ar ruošia karšta vandenį bei dujų šalinimo būdą.

Komentarai
Kraunama...