mmu.lt

Efektyviausios šildymo sistemos

0 52

Ieškote efektyviausios šildymo sistemos? Priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenama, dažniausiai ir pasirenkamas efektyviausias variantas. Juk žiemos laikas visur gali būti skirtingas, todėl retai kada tinkama rinktis kokį nors sprendimą tik dėl jo populiarumo pasaulyje, neatsižvelgus į savo situaciją. Žinoma, visų prioritetas žiemos metu yra vienas – šilti namai, kuriuose būtų malonu ir jauku. Juk rekuperacija ir tinkama šildymo sistema yra geriausia ką galima padaryti dėl savo namų! Taigi, apie k1 pagalvoti prieš nutariant koks bus jūsų pasirinkimas?

Šildymas dažniausiai sunaudoja daugiausiai energijos, todėl būtent jis turi daug įtakos už namus mokamoms sąskaitoms. Jei pavyksta išsirinkti savo namams itin efektyvų variantą, kuris naudotų kuo mažiau energijos, sutaupomi ir pinigai. Vieniems itin geras variantas gali pasirodyti židiniai, kurie kuria jaukumą ir leidžia namus šildyti mediena, tačiau kad ir kaip tai pigu, ne visi nori nuolat ruošti malkas, nes neturi tam laiko – tuomet reikia rinktis ką nors kito, kas suteiktų daugiau patogumo ir mažiau apsikrovimo.

Dujiniai, elektriniai, kieto kuro katilai be abejonė yra efektyvūs ir tikrai dažnai pasirenkami. Visi šie variantai gali būti neblogi, tačiau kur kas mažiau energijos sunaudojama, jei namuose stovi atnaujintas katilas, o ne dešimtmečių senumo. Modernesnės šildymo sistemos yra kur kas ekonomiškesnės. Beje, verta žinoti, jog pastaruoju metu itin daug dėmesio susilaukia elektriniai katilai – tai vienas ekologiškiausių variantų.

Malkinės krosnelės gali atrodyti senamadiškai, bet šis namų šildymas irgi yra efektyvus. Be abejonės jos primena židinius ir iš esmės itin didelio skirtumo tarp jų nėra. Visgi jei šis variantas atrodo visiškai netinkamas, o ir kaminai jums atrodo per sudėtingai įrengiami, kad apgalvotumėte tokį šildymo variantą, tuomet patikti galėtų biožidiniai, kurie kūrenami ekologišku biokuro ir neišskleidžia jokių dūmų, tad tokį variantą galima turėti net bute. Visgi itin didelėse erdvėse toks šildymo būdas nėra veiksmingas, todėl jį rinktis rekomenduojama tik nedideliuose būstuose gyvenantiems asmenims. Yra labai daug būdų džiaugtis šiluma namuose, svarbiausia suprasti kokie yra prioritetai ir kas patogu būtent jums.

Komentarai
Kraunama...