Verslopartneris.lt

Erdvės transformavimas – svarbus kiekvienas elementas

0 2

Paversti mažą erdvę jaukia, patogia jūsų poreikiams bei subalansuota gali atrodyti tarsi misija neįmanoma. Bet žinant kelis svarbiausius aspektus – tai visai nesunku. Svarbu nepamiršti, jog kiekvienas akcentas svarbus – net ir užuolaidos! Netrukus apžvelgsime juos ir pasidalinsime keliais patarimais kaip paversti mažą erdvę vizualiai didesne ir patrauklesne.

Tamsi, akcentinė siena yra vienas iš būdų kaip vizualiai padidinti kambarį. Tamsios spalvos sieną vizualiai patraukia toliau nuo regos taško. Trumpą kambarį vizualiai galite padaryti ilgesniu, o siaurą kambarį – platesniu. Pasirinkę šviesas, šiltas spalvas gausite priešingą efektą – siena atrodys esanti arčiau ir tai dar labiau sumažins vizualų kambario plotą.

Veidrodžiai dar viena priemonė, kuri gali optiškai padidinti jūsų kambarius. Veidrodžiai atspindėdami šviesą sukuria “gylio” efektą patalpoje. Veidrodžiai taip pat puikus pasirinkimas, kai namuose yra maži langai, ypač jei šiuos dengia užuolaidos, ir į erdvę patenka mažai dienos šviesos. Pakabinti veidrodžiai tarp langų ar abiejose lango pusėse įneš daugiau šviesos ir taip pat vizualiai padidins patį langą.

Mažoje patalpoje baldų taip pat turėtų būti nedaug. Neužgriozdinkite kambario didžiule sofa ar didelėmis lentynomis, geriau rinkitės universalesnius baldus. Be to, rinkitės lentynas tokių pačių spalvų kaip sienos. Taip jos susilies į bendrą vaizdą ir sukurs paprastumo efektą. Renkantis staliukus svetainėje rinkitės stiklinius ar akrilinius. Stalai stikliniu paviršiumi yra rekomenduoji todėl, kad pro juos matosi grindys, o tai suteikia erdvės ir lengvumo įspūdį.

Tamsios, blankios erdvės tiesiog pranyksta, todėl šviestuvų reikia bent trijose kambario vietose. Toršerai – dailus ir gražus pasirinkimas, tačiau ne mažoje erdvėje. Čia apšvietimas turi būti kuo aukščiau – taip šviesos kris daugiau ir kambarys atrodys erdvesnis. Mažytės lubose sumontuotos lemputės vienas iš pasirinkimų tokiai erdvei – jos neužima papildomos vietos (ypač grindų zonoje) ir puikiai apšviečia. Mažai erdvei rinktinės lubinius ir sieninius šviestuvus.

Kadangi tokiam kambariui reikia kuo daugiau šviesos – rinkitės kuo plonesnes ir daugiau šviesos praleidžiančias dienines užuolaidas. Naktines užuolaidas geriausia rinktis panašios spalvos kaip sienos, tokiu būdu jos tarsi susiliedamos praplatins kambarį. Nepamirškite svarbiausios taisyklės – užuolaidos turi būti nuo lubų viršaus iki pat žemės. Taip bus sukurtas aukštesnių lubų įspūdis ir kambarys atrodys vizualiai didesnis.

Komentarai
Kraunama...