Verslopartneris.lt

Kaip vystosi pabėgimo kambariai?

0 4

Nenuostabu, jog atsiranda vis daugiau pramogų, kurios skirtos tam, kad žmonės galėtų smagiai ir įdomiai praleisti laiką. Pramogų galima rasti išties labai daug, tačiau per gyvenimą daugelis jų lieka išbandytos keliasdešimt kartų, todėl naujovės padeda patirti daugiau nuotykių ir atrasti kažką nepatirto. Pabėgimo kambariai vieną iš tų pramogų, kurios pritraukia šeimas, kolegas, draugų būrius. Tai gana intelektualus žaidimas, leidžiantis valandą praleisti azarto ir adrenalino kupinoje realybėje. lostescape.lt siūlo net kelių temų pabėgimo kambarius, kuriose slepiamos skirtingos užuominos ir kiti paslaptingi dalykai, kuriuos reikia rasti, išspręsti tam, kad pavyktų pabėgti. Kuo trumpiau užtrunkate, tuo geresni jūsų rezultatai. Kaip ir daugelis dalykų, tokios pramogos tampa vis įdomesnės, todėl atsiranda skirtingų stilių ir tipų. Taip yra ir su pabėgimo kambariais, kurių dabar galima rasti vis daugiau ir įvairesnių.

Pabėgimo kambariai persikelia ir į virtualią realybę. Dabar puikios ir kokybiškos grafikos suteikia tikroviškumo, todėl pabėgimo kambariai ir kompiuteryje gali būti įtraukiantys ir įdomūs. Galima žaisti su visa komanda, todėl galima burtis su draugais ar šeima ir praleisti laiką namuose kitaip.

Pabėgimų kambariai taip pat evoliucionuoja ir galima rasti jų net ant ratų. Kitaip sakant žaidimas perkeliamas į furgoną arba namelį ant ratų ir gali atsirasti bet kokioje vietoje, kurioje vyksta jūsų šventė. Taip pat užduotys, galvosūkiai ir užuominos gali būti išdėliotos jūsų namuose – tuomet namai virsta pabėgimo kambariu iš kurio reikia ištrūkti.

Kambariai su aktoriais irgi populiarėja. Atsiranda ne tik kokių nors siaubo kambarių, kuriuose darbuojasi aktoriai bandydami žaidėjus išgąsdinti ar kitaip sukelti adrenalino, bet ir tokių kurie nepastebimai įsimaišo į grupes. Jie pateikia daugiau užuominų, kartais klaidina, užmina daugiau mįslių, kurias komandai tenka išspręsti. Dažniausiai tokie aktoriai keičiasi ir gali kaskart įkūnyti vis kitą personažą, kuris turi būti itin subtilus.

Taip pat vienas iš naujų būdų kaip panaudojami pabėgimo kambariai yra komandų žaidimai. Tuomet pabėgimo kambaryje atsiranda konkurencija, kuriai komandai pasiseks greičiau išspręsto galvosūkius ir išsilaisvinti.

Komentarai
Kraunama...