mmu.lt

Kokios plastinės operacijos atliekamos dažniausiai?

0 104

Dalis lietuvių yra nusistatę prieš plastinę chirurgiją, ją lygindami su tuštybe. Iš to nesunku pastebėti, jog šie žmonės įsivaizduoja, kad plastinės operacijos yra visuomet susijusios tik su grožiu. Iš dalies tikrai galima pastebėti, kad kai kurie žmonės po tokių operacijų atrodo sau gražiau, o kartais ir jų pagrindinis tikslas pasirinkti tokio tipo operacija būna tam, kad galėtų jaustis sau patrauklesni. Deja, krūtų didinimas implantais ar bet kokia kita operacija nebūtinai reikalingos tik tam, kad būtų galima džiaugtis vaizdu veidrodyje. Kai kuriais atvejais tai nuostabus būdas suteikti moteriai galimybę turėti krūtis po jų pašalinimo, jei prieš tai buvo sirgta vėžiu. Taip pat implantai padeda sulyginti krūtis, kurios asimetriškos ir nepatogios. Po nėštumo prarastą krūtų formą irgi galima pagerinti implantais. Plastikos chirurgas Vilniuje visuomet gali padėti jaustis geriau, jei jau kurį laiką buvo kompleksuojama dėl tam tikrų trūkumų.

Kiekvienas kitaip suvokia grožį, todėl nebūtinai visi kreipiasi į plastikos chirurgus tik dėl to, kad nori atrodyti kaip kokios nors pasaulinio lygio aktorės ar dainininkės. Žinoma, pasaulyje galima matyti įvairiausių atvejų, kai tokio tipo operacijos tikrai nueina per toli, todėl nėra raginama vytis tendencijas. Geriausia jei pagalvojama ar tikrai operacija reikalinga, ar ji padės pašalinti turimą kompleksą ir panašiai. Po krūtų didinimo, gana populiarios yra ir senėjimą stabdančios operacijos. Pavyzdžiui, gana dažnai atliekamas veido patempimas vyresniems žmonėms, kurie nori dar pasidžiaugti jaunatviška oda ilgiau. Taip galima šiek tiek pristabdyti laiką. Žinoma, reikia turėti omenyje, kad su laiku oda sensta ir toliau.

Vokų pakėlimas tiems, kurių vokai užkritę ant akių irgi yra dažnas pasirinkimas. Tačiau tikrai ne visuomet ši operacija daroma todėl, kad taip akys atrodo dailiau, jaunatviškiau. Kartais nusvirusi oda gali trukdyti regėjimui, todėl susiduriama su nemalonumu. Taip sunkiau ir skaityti, žiūrėti į tolį – juk galima aprėpti kur kas mažiau aplinkos. Dar viena iš tokių operacijų, kuri ne visuomet atliekama tik dėl grožio yra nosies operacija. Ji kai kuriais atvejais reikalinga ir dėl traumų ar tuomet, kai darosi sunkiau kvėpuoti. Žinoma, yra atvejų, kai tokia operacija atliekama ir dėl to, kad nosies dydis būna neproporcingas veidui.

Komentarai
Kraunama...