Verslopartneris.lt

Koks telefono dėklas jums tinka?

0 19

Ilgus metus turimą telefoną dažnai pamirštama saugoti, tačiau nusipirkus naują įrenginį tikrai norisi suteikti jam maksimalią apsaugą, kad greitu metu neatsirastų įbrėžimų ar skilimų dėl nukritimų. Šimtu procentu telefono niekuomet nepavyks apsaugoti, tačiau yra tam skitų dėklų bei kitų apsauginių priemonių, kurios padės išvengti didelės žalos. Tikrai daugumai žmonių kartais telefonai iškrenta iš rankų ar kaip nors kitaip būna pažeidžiami, todėl tvirti telefonų dėklai ir apsauginės ekrano plėvelės būtinos tam, jog būtų užkirstas kelias nemalonioms patirtims. Pirmieji telefono sumušimai ar įbrėžimai dažniausiai būna patys nesmagiausi, todėl tinkamomis apsaugos priemonėmis tikrai šį nemalonumą pavyks bent jau kuriam laiku atidėti.

Silikoniniai telefonų dėklai tikrai dažnai matomi visose telefonų priedų parduotuvėse. Jie dažniausiai būna labai stilingi, visokių formų ir spalvų, todėl gretai patraukia akį. Taip pat jų kaina tikrai nėra didelė, todėl galima turėti jų net ir kelis bei keisti juos pagal nuotaika. Žinoma, jie turi ir minusų, daugelis tokių dėklų nėra kokybiški ir neapsaugo telefonų nuo stipresnių smūgių. Jie labiau skirti apsaugoti telefono nugarėles nuo įbrėžimų. Tiesa, pasirinkus tokį dėklą, reikalingos ekrano plėvelės, kurios padeda išvengti ekrano subraižymo bei suskilimo.

Aliuminiai dėklai labai tvirti – jų dizainas ribotas, tačiau jie atrodo gana subtiliai ir sugeria stipresnius smūgius, todėl su tokiu dėklu mažiau tikėtina, jog telefonui kas nors nutiks. Žinoma, jie yra daug brangesni nei silikoniniai telefonų dėklai, tačiau norint apsaugoti bangesnį telefoną, geriau rinktis jį. Ši medžiaga lengviau susibraižo, bet jau geriau, kad susibraižytų dėkliukas, o ne pats telefonas.

Odiniai dėklai itin mėgstami moterų – jie dažniausiai yra knygelės tipo, todėl apsaugo telefoną iš visų pusių. Tuomet ekrano plėvelės nėra būtinos. Šie dėklai apsaugo neblogai, tačiau yra brangūs ir labai greitai susidėvi – oda pradeda atsilupinėti.

Plastikiniai dėklai dažniausiai būna vienpusiai kaip ir silikoniai dėkliukai, todėl plėvelės tikrai prireiks, tačiau šis dėklas yra neblogai saugantis nuo smūgių, ne toks sunkus kaip aliuminis ir daug pigesnis. Taigi, jei nesinori investuoti į ilgaamžį aliuminio dėklą, galima pasirinkti šį. Puiku ir tai, kad šio tipo dėkliukai dažnai būna labai įvairūs, todėl galima rasti norimą dizainą nesunkiai.

Komentarai
Kraunama...