Verslopartneris.lt

Liposakcija: ką reikia žinoti apie riebalų nusiurbimą?

0 13

Būti dailaus kūno be pastangų pavyksta retai, visgi ne visiems pavyksta valgyti bet ką ir nesiskųsti antsvoriu. Dažnai be valios atsikratyti papildomais kilogramais būna labai sunku, nes reikia nepamiršti sportuoti ir valgyti sveiką maistą. Kai niekaip nepavyksta patiems susitvarkyti su savo kūno proporcijomis, gana populiarus pasirinkimas tampa riebalų nusiurbimas. Galbūt ne visiems toks būdas atrodo priimtinas, tačiau norint atsikratyti riebalų problemiškose vietose, tikrai galima pasinaudoti profesionalų pagalba. Be abejonės liposakcija nėra tokia paprasta procedūra kaip atrodo, nes apie ją sklando daug mitų ir ne visi geba atskirti kas tikrai ir kas ne. Taigi, jei ruošiatės išbandyti šią procedūra, pradžioje reikėtų apie ją pasidomėti.  

Riebalų nusiurbimas tai geras būdas pakoreguoti kūno formas, tačiau antsvorio problemos tai tikrai neišspręs. Taigi, net ir galvojant apie riebalų nusiurbimą, nereikia pamiršti sveikos mitybos. Dažniausiai nusiurbimas daromas nuo pilvo, klubų, rankų, šlaunų bei pasmakrės. Verta suprasti, kad po procedūros nesilaikant gerų mitybos įpročių, riebalai atauga, taigi apsispręsti dėl operacijos reikia tvirtai – tai gali būti itin prasta investicija, jei ir toliau nesistengsite gyventi sveikiau.  

Labai dažnai, kai šalinami riebalai nuo pilvo srities iškart daroma ir kita operacija. Po riebalų nusiurbimo, ypač turint daugiau antsvorio, lieka nemažai reikalingos odos. Žinoma, jaunesniems žmonėms, kurių oda elastinga ir jei jos laisvos nėra per daug, gali susitraukti, ypač sportuojant. Tačiau kartais odos kiekiai būna nemaži ir ne visuomet gali pilnai susitraukti, todėl iškart pašalinami ne tik riebalai, bet ir odos perteklius.  

Geriausia tokią procedūra darytis žiemos metu, kad iki vasaros, kai jau norėsis vilktis maudymosi kostiumėlį, viskas būtų pilnai sugiję. Dažnai riebalų nusiurbimas žmonėms pradeda rūpėti pavasario pabaigoje, kai artėja atostogų metas, tačiau tikrai vertėtų pagalvoti apie tai, kad ne viskas akimirksniu po operacijos sugyja – tam reikia laiko.  

Liposakcija yra net viena iš populiariausių operacijų pasaulyje. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose tokių operacijų per metus būna apie trys šimtai tūkstančių. Verta žinoti, kad didžioji dauguma besidarančių šią operaciją yra moterys. Vyrai ryžtasi tam kur kas rečiau.  

Komentarai
Kraunama...