Verslopartneris.lt

Modernus interjeras: kaip tokį sukurti ofise?

0 13

Modernumo dažnai žmonės siekia ne tik savo namų interjere, tačiau vis dažniau galima pastebėti, kad keičiasi ir biurų įrengimas. Jis itin skiriasi nuo iki šiol buvusių biuro stilių, kadangi pasižymi didesniu modernumu ir minimalizmu. Dabar darbo baldai pasirenkami ne tokie masyvūs, tačiau labai funkcionalūs, o darbo erdvė tampa vis didesnė, kad biure dirbantys žmonės jaustųsi laisviau. Anksčiau erdvė tikrai nebūdavo prioritetas, todėl nebuvo kreipiamas dėmesys į baldų funkcionalumą. Dabar tai bene pagrindinis prioritetas – norisi to, kas atliktų savo paskirtį, bet tuo pačiu atrodytų dailiai ir neužgožtų viso biuro. Minimalizmas pasireiškia ne tik balduose, tai puikiai atsispindi ir spalvose, estetikoje, ir detalėse bei dekoracijose.

Jauniems žmonėms modernumas itin patinka, kadangi leidžia neapsikrauti nereikalingais daiktais, nefunkcionaliomis detalėmis. Erdvė daugeliui labai svarbu, nes leidžia jaustis daug jaukiau. Anksčiau jaukumas būdavo suprantamas kiek kitaip – didelis daiktų, dekoracijų kiekis leisdavo jaustis jaukiau nei didelėje erdvėje. Tačiau požiūris šiek tiek pakito, tad dabar erdvės jausmas leidžia džiaugtis didesniu produktyvumu, kūrybiškumu.

Minimalizmas modernume pasiekiamas nesunkiai. Svarbiausia neperkrauti ofiso detalėmis ir dekoracijomis bei masyviais daiktais. Verta rinktis tik tai kas iš tiesų reikalinga. Dekoracijos turėtų būti nedidelės ir suderintos. Geriausia, jei pasipuošiamas ofisas keliais augalais, kurie ne tik sukuria jaukumo, tačiau yra sveika ir neapkrauna biuro įvaizdžio. Ne masyvūs darbo baldai sutaupo vietos, todėl galima džiaugtis didesne erdve. Jei ofisas nėra didelis tai labai padės interjerui. Modernumui labai svarbus ir tinkamas apšvietimas, ne tik darbo baldai. Natūralus apšvietimas, didelis langų kiekis labai pagyvina ir praplatina aplinką, tačiau ne visuomet biuras yra toks, kuriame yra pakankamai apšvietimo, todėl jį tenka sukurti patiems. Užtikrinkite, kad šviestuvai aptemus užtikrintų gerą apšvietimą, kuris kaip įmanoma labiau primintų natūralų.

Modernus minimalizmas yra gana praktiškas stilius. Žinoma, jis labai priklauso ir nuo perkamų daiktų, darbo baldų kokybės. Tačiau verta nepamiršti, jog dailus interjeras svarbus ir dėl patogumo, ir dėl įvaizdžio, kuris bet kuriai įmonei yra svarbus. Funkcionalios ir tvarkingos aplinkos sukūrimas užtikrina, kad ir darbuotojai bus labiau patenkinti, ir verslo partneriams atrodysite rimčiau.

Komentarai
Kraunama...