Verslopartneris.lt

Naujo telefono apsauga: ką rinktis?

0 3

Šiais laikais sunku pamatyti išmanųjį telefoną, kurio nepuošia telefonų dėklai. Kiekvienas nori apsaugoti naują įrenginį nuo įbrėžimų ar sunkių sužalojimu. Visgi daugeliu atveju telefonai kainuoja nemažai, o puikiai apsaugantis dėklas yra kur kas pigesnis nei visiškai naujo įrenginio pirkimas. Šiais laikais telefonų dėklai labai įvairūs, todėl galima džiaugtis ne tik apsauga, bet ir dailiai atrodančiu telefonu. Jo įvaizdis gali būti keičiamas pagal nuotaiką ar aprangos stilių, nes ir smagių variantų parduotuvėse gausu. Įsigyti dėkliukų galima net ir internetu, todėl pasiteisinimo nesaugoti telefono tiesiog nėra. Svarbiausia tinkamai išsirinkti ir nepamiršti, kad dažnai reikalingi ir telefonų apsauginiai stiklai, kurie užtikrina ekrano saugumą. Taip jis ilgiu išlieka nesusibraižęs, o ir nukritus apsaugo tikrąjį ekraną.

Odiniai dėklai yra gana populiarūs, kadangi telefonams suteikia neblogą apsaugą, tačiau jie dažnai nusidėvi gana greitai, todėl tenka nepamiršti jo pakeisti, kai jis nebeatrodo gražiai. Verta žinoti, kad dažnai būtent šios medžiagos telefonų dėklai būna knygelės formos, o tai reiškia, jog telefonas priekis taip pat būna pridengtas. Tokiais atvejais ne visuomet reikalingi telefonų apsauginiai stiklai. Žinoma, norint geresnės apsaugos stikliukai tikrai verti dėmesio. Kuo geresnė apsauga, tuo lengviau atsipalaiduoti naudojant telefoną ir nejausti didžiulės baimės, kad jis iškris, suduš ar susibraižys.

Aliuminiai telefonų dėklai bene labiausiai saugantys ir ypač tinka tiems asmenims, kurie tikrai dažnai pameta savo telefoną iš rankų. Deja, bet pasirinkus nekokybišką tokį variantą, galima greitai nuliūsti dėl subraižyto telefono, nes prasti dėklai leidžia užlįsti smulkiems akmenukams. Kokybiškas variantas tikrai saugos telefoną, o taip pat kartais galima rasti net pilną dėklą, kuris susimontuoja ir saugo telefoną iš visų pusių. Tačiau ne visiems aliuminio dėklai patinka dėl kietumo, šaltumo ir didesnio svorio.

Vieni populiariausių yra būtent silikoniniai telefonų dėklai, tačiau jiems šalia visuomet reikalingi telefonų apsauginiai stiklai, kad priekis nebūtų subraižytas, kai įsidėsite įrenginį į rankinę ar kišenę kartu su raktais ar kitais aštresniais daiktais. Plastikiniai taip pat gana populiarus pasirinkimas, kuris kaip ir silikoniniai dėklai gali būti labai gražūs, skirtingų dizainų ar net formų. Taigi, pasirinkti sau patinkantį dėklą reikia pagal norus ir poreikius, tačiau atsižvelgiant į kokybę.

Komentarai
Kraunama...