Verslopartneris.lt

Pagal kokius kriterijus reikia pasirinkti lauko duris

0 16

Durys yra labai svarbus namo elementas, todėl visuomet reikia labai gerai pagalvoti kokios lauko durys puoš jūsų namus. Tiek gyvenant name, tiek bute ar kotedže, durys yra vienas pagrindinių dalykų, kuris išlaiko namų saugumą. Tai taip pat vienas iš pirmųjų akcentų, kurį pastebi žmonės prieš užeidami į namų vidų. Taigi, galima nesunkiai suprasti, jog durys turi būti ne tik saugios, bet ir stilingos, tinkančios prie bendro namų stiliaus. Kad būtų padarytas geriausias sprendimas, pradžioje reikia įvertinti medžiagas iš kurių durys gaminamos – svarbu ar tai plastikinės lauko durys ar šarvuotos. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų, todėl pagal savo prioritetus galima išsirinkti patį geriausią variantą. Žinant kokios durys kokia nauda pasižymi, greitai suprasite ko reikia.

Plastikinės lauko durys kažkada buvo pats populiariausias pasirinkimas ir nors dabar jis ne visuomet yra pirmas pasirinkimas, tačiau tai tikrai nėra blogas variantas. Jos yra puikios šilumos išlaikytojos, todėl namai būna sandarūs. Be to, tokio tipo durys gali būti visokio stiliaus, spalvų, todėl tikrai nevargstama su dizaino pasirinkimu. Jos neprivalo būti tiesiog baltos – dabar pasirinkimas labai didelis. Plastikinės lauko durys kainuoja taip pat, palyginus su kito tipo durimis, nedaug – jų kokybės ir kainos santykis labai geras. Jų įrengimui verta pasirinkti tokius savo srities profesionalus, kaip https://www.tikslangai.lt/.

Aliuminės lauko durys pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, yra labai tvirtos ir saugios, tačiau jos ne itin gerai išlaiko šilumą, dėl ko jos rečiau naudojamos namams ir dažniau pasirenkamos dideliuose, viešuose pastatuose, kur reikia didesnio saugumo. Prižiūrėti jas nėra sunku, užtenka kartais nuvalyti švaria šluoste. Plieninės lauko durys, kurios dar vadinamos šarvuotomis, galima, sakyti, šiuo metu vienas populiariausių sprendimų. Nuosaviems namams jos tinka ne visuomet, nes neišlaiko šilumos, tačiau daugiabučiuose tai puikus pasirinkimas, nes laiptinė dažnai būna šilta, todėl šiluma rūpintis nereikia ir pasirenkamas saugumas. Tokios durys atsparios drėgmei, o jų dizainas dažnai būna gana neutralus, todėl daugelyje situacijų lengvai prisitaiko. Kiti durų variantai, kaip stiklo pluošto ar klijuotos medienos durys, pasirenkami gana retai.

Komentarai
Kraunama...