Verslopartneris.lt

Pasibaigus šventėms, neskubėkite atsisveikinti su lemputėmis terasoje

0 1

Dekoruoti terasą kartais nėra taip lengva. Reikia nuspręsti nemažai niuansų – kokios dekoracijos puoš terasą, kaip jos bus išdėstytos, rinktis terasos stiklinimą ar geriau pasitarnaus tentai terasoms. Jeigu visgi jūsų terasa jau papuošta, bet visgi atrodo, kad kažko trūksta, pagalvokite – gal jūsų terasoje trūksta apšvietimo?

Ieškantiems apšvietimo prieš šventes

Daugelis prieš artėjančias šventes, tokias kaip Kalėdos ar Naujieji Metai, savo namus puošia įvairiausiomis lemputėmis. Tai tikrai padeda sukurti šventinę atmosferą namie, tad kodėl tos šventinės nuotaikos neišnešus į lauką? Lemputėmis papuoškite ir terasą!

Kaip išsirinkti tinkamas lemputes laukui?

Renkantis lauko apšvietimą, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į dekoracijų grožį, bet ir į jų naudojimo galimybes. Namų viduje naudojamos įprastos lemputės dažnai nebus tinkamos naudoti lauke, tad prieš apsiperkant, svarbu atkreipti dėmėsį į tai, ar lemputės yra atsparios drėgmei ir šalčiui. Informaciją įprastai rasite ant produkto pakuotės, tačiau jeigu visgi jos nerandate, pasiklauskite pardavėjo. Taip pat svarbu nepamiršti, kad ko gero prireiks ir prailgintuvo, kuris taip pat turėtų būti atsparus atšiaurioms lauko sąlygoms. Ekonomiškas pasirinkimas būtų LED girliandos – jos ne tik sunaudoja mažiau elektros energijos, bet ir ilgiau ir ryškiau šviečia nei paprastos lemputės.

Lempučių spalvos – kaip išsirinkti?

Dažnai visi namai nušvinta įvairiausiomis, ryškiomis šviesomis. Tačiau toks apšvietimas, parinktas terasai gali labai varginti. Dėl šios priežasties, rekomenduojama rinktis šiltus, gelsvus arba šiek tiek šaltesnius atspalvius. Šie puikiai dera tarpusavye, o ir sukuria jaukesnę ir malonesnę nuotaiką.

Lempučių kabinimas ir derinimas

Lempučių veikimui ir estetikai nemažai įtakos turi jų teisingas pakabinimas ir pritvirtinimas. Neteisingai sujungtos lemputės gali greičiau perdegti, taip pat neatidžiai kabinant, galima kliudyti aštrius kampus, kurie pažeis lempučių laidus. Taip pat svarbu, koks terasos uždengimo būdas yra pasirinktas. Tentai terasoms puikiai apsaugos lemputes nuo vėjo, lietaus ar sniego. Jeigu terasa atvira, lemputės gali tarnauti trumpesnį laiką.

Lemputės – ne tik šventėms

Pasibaigus šventėms, neskubėkite atsisveikinti su lemputėmis ir jų nenukabinkite. Lemputės gali sukurti tikrai ypatingą ir jaukią atmosferą, todėl jos gali būti naudojamos kaip kasdienis šviesos šaltinis terasoje.

Komentarai
Kraunama...