Verslopartneris.lt

Patalynė kūdikiui – kad miegas būtų saldesnis

0 8

Kūdikis pirmuosius savo metus, galima sakyti, praleidžia savo lovytėje. Joje jis prabūna labai didelę dalį paros, todėl vienas iš pagrindinių tėvų darbų yra užtikrinti, jog vaikas būtų gerai išsimiegojęs. Tai lemia geresnę nuotaiką bei mažesnį irzlumą. Žinoma, kad taip nutiktų labai svarbu, kad vaiko lova būtų itin patogi, o tam daug kriterijų turi labai daug įtakos. Paruošti vaiko lovelę tobulam miegui galima renkantis itin kokybiškus gaminius, kurie reikalingi lovytei užpildyti. Vaikiška patalynė, čiužinys ir kiti priedai turi būti nepriekaištingos kokybės, todėl nerekomenduojama vaiką kloti suaugusiųjų patalais, antklodėmis.

Vaiko lovos paruošimas prasideda renkant čiužinį. Jie rinkoje gana skirtingi, todėl naujiems tėvams gali būti sunku išrinkti tinkamiausią jų vaikui. Čiužiniai skiriasi tikrai ne tik dydžiu, bet ir medžiaga bei užpildymu. Puikiausia, jei vaiko užpildas yra visiškai atsparus dulkių erkutėms, nes tuomet jos tikrai nesiveis jų čiužinyje ir nekels jokių sveikatos problemų ar alergijų. Vienas geriausių variantų yra pasirinkti poliuterano čiužinius, kuris būtų pakankamo minkštumo ir ne per kietas vaikui. Taip pat svarbu, kad čiužinio danga būtų su kuo natūralesniu paviršiumi.

Nupirkus tinkama čiužinį, kad jo kokybė ilgiau išliktų puiki, reikia nepamiršti ir neperšlampamo jo pakloto, kad apsaugotų nuo drėgmės. Žinoma, paklotas irgi turi būti natūralus, kad vaiko oda nebūtų dirginama. Tuomet ant pakloto dedama švari ir tinkama vaikui vaikiška patalynė. Tiek paklodė, tiek antklodė turi būti specialaus mikropluošto, kad nesiveistų erkutės. Puiku, jei pasirenkama medvilnė. Pagalvės kurį laikui kūdikiui nereikia, vėliau pasirenkamos labai plonos pagalvės, kurios leidžia užtikrinti, kad vaikas miegos taisyklingoje pozicijoje ir nekenks stuburui. Su vaiko amžiumi pagalvės storis vis koreguojamas derinantis prie stuburo linkių.

Vaikiška patalynė turi būti prižiūrima kruopščiau, kad būtų užtikrina kokybė. Taigi, vaikas jausis daug geriau, jei ji bus reguliariai išvėdinama, o užvalkalai dažniau išplaunami. Gerai sukomplektuota vaikiška lovelė, vaikiška patalynė ir jos priedai tikrai nereiškia, jog vaikas gerai miegos, jei pamiršite skirti daugiau dėmesio šių gaminių valymui, priežiūrai.

Komentarai
Kraunama...