Verslopartneris.lt

Patalynės pasirinkimas geram miegui

0 8

Patalynė viešbučiams ir namams yra be galo svarbios – juk žmonėms išsimiegoti gerai reikia tiek po darbo grįžus namo, tiek išvykus į kelionę pailsėti. Greičiausiai poilsis su prastu miegu yra nesuderinamas, tad lovos patogumas, čiužiniai, pagalvės, antklodės yra labai svarbi dalis siekiant komforto. Šį kartą straipsnyje rasite plačiau apžvelgtas medžiagas, iš kurių patalai tenkina daugelį žmonių pasaulyje. Žinoma, sau pasirinkti tinkamą variantą reikia pagal savo ir šeimos prioritetus. Na, o valdantiems viešbučių verslą tikrai verta pasidomėti kuo patenkinti lieka didžioji dauguma. Taip užtikrinsite, kad klientai lieka patenkinti.

Poliesteris yra įprastas audinys, naudojamas patalynės gamybai, jis yra pagamintas iš cheminių polimerų kartu su kitais elementais ir dėl šios priežasties nerekomenduojamas žmonėms, turintiems jautrią odą, nes jau pagamintas produktas gali būti šiurkštus. Tokia patalynė viešbučiams naudojama gana dažnai, tačiau jei norite daugiau dėmesio skirti klientams, kurių oda gali būti jautresnė, geriau pasirinkti kitokias medžiagas. Labai populiarus variantas yra medvilnė – tai bene populiariausias sprendimas. Visgi dažnai poliesteris derinamas su medvilne, nes tai leidžia džiaugtis abiejų medžiagų privalumais viename. Šios medžiagos maišomos tam, kad išgautų kokybišką ir labai patvarų audinį, kuris atlaikytų dažną skalbimą, džiovinimą ir naudojimą – būtent todėl tai puikus variantas viešbučiams. Tai yra viena iš pigesnių audinių rūšių ir suteikia ilgaamžiškumą bei universalumą. Kitaip sakant, tai geras kokybės ir kainos santykis.

Viskozė yra vidutinės klasės audinys, pagamintas iš medienos plaušienos arba bambuko nendrių – tai dar vienas audinys, plačiai naudojamas patalynės pramonėje. Viskozė gali būti minkšta ir tvirta, tačiau vėlgi dėl apdailos procesų nerekomenduojama naudoti jautriai odai. Viskozė, kaip ir poliesteris, dažnai derinama su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip medvilnė, kad gautų aukštos kokybės patvarų ir prieinamą audinį, kuris idealiai tinka patalynei.

Vienas prabangiausių audinių patalams yra šilkas – nors namuose sau jį turėti tikrai apsimoka, viešbučiams jis gali būti per brangus. Dažniausiai šį audinį naudoja tik itin prabangūs viešbučiai arba tik geriausios klasės kambariuose. Bėda ta, kad šilkas turi būti valomas specialiai, naudojant labai švelnias priemones. Jis nėra itin praktiškas, jei siekiama sutaupyti.

Komentarai
Kraunama...