Verslopartneris.lt

Plastinės operacijos: kas reikia žinoti apie krūtų didinimą?

0 7

Apie tobulą kūną svajoja dauguma merginų ir moterų. Kartais svajones paskatina seni kompleksai, kartais kūnas pasikeičia po gimdymo ar svorio priaugimo, numetimo, tad norisi ką nors pakeisti ir pasijusti gražiau. Bet kokiu atveju ne visuomet pavyksta kai kuriuos rezultatus pasiekti sportuojant ar sveikai maitinantis, tuomet kreipiamasi į plastikos chirurgą. Sportu nepavyksta ryškiai pakelti krūtinės po gimdymo, sumažinti odos perteklių, jei greitu metu buvo prarasta labai daug svorio. Taigi, tokiais atvejais belieka tik viena išeitis, kuri tikrai atneša dailius ir greitus rezultatus. Viena populiariausių plastinių operacijų Lietuvoje yra krūtų didinimas implantais. Graži krūtinė labai svarbi daugeliui moterų, todėl nenuostabu, jog tokia operacija puikuojasi populiariausiųjų sąraše.

Krūtų didinimas implantais yra saugi operacija, jos metu dažniausiai naudojami silikoniniai implantai, kurie užpildyti silikono geliu. Tai kol kas geriausia medžiaga tokio tipo operacijai. Žinoma, implantus gamina daug skirtingų gamintojų, todėl visuomet reikia jais pasidomėti ir išsirinkti tai, kas jau išbandyta, saugu ir džiugina. Implantų forma gali būti natūralios anatominės arba apvalios. Apvalios išryškina viršutinę krūtinės dalį, kas yra gana populiaru, o anatominiai implantai atrodo daug natūraliau. Pasirinkti reikia tokią formą, kuri jums atrodo patrauklesnė. Taip pat dažnai pasitarti galima ir su chirurgu, paklausyti jo rekomendacijų konsultacijos metu. Užpildyti krūtis galima nuo 100 mililitrų iki 800 mililitrų, bet dažniausiai moterys renkasi 300-400 mililitrų užpildymus. Kraštutiniai dydžiai pasirenkami tikrai labai retai. Geriausia nepersistengti, kad krūtinė atrodytų natūraliai. Daugelis pataria ją didinti ne daugiau kaip dvejais dydžiais. Daugeliu atveju užtenka net ir vienu dydžiu didesnės krūtinės.

Krūtų didinimas implantais kai kuriems dar vis atrodo kaip itin nesaugi procedūra. Taip pat yra žmonių, kuriems nesaugiai atrodo ir silikonas moters kūne, tačiau, pagal tyrimus, silikoniniai implantai nei kiek nekenkia. Jie nesukelia jokių ligų ir nėra susiję su jokiais kitais sutrikimais, todėl bijoti jų nereikia. Taip pat medicina nuolat tobulėja, o modernėjant technologijoms, tikėtina, jog ateityje atsiras vis geresnės, patikimesnės, ilgaamžiškesnės ir patogesnės medžiagos implantams gaminti.

Komentarai
Kraunama...