Verslopartneris.lt

Prietarai: kokių dovanų nedovanoti?

0 4

Šiais laikais dovanoti dovanas yra labai gražus gestas, todėl bet kokiai progai pasitaikius dovanojama bent jau kokia nors smulkmenėlė. Žinoma, visi mėgsta gauti apgalvotas dovanas, kurios yra labai naudingos arba norimos. Dėl šios priežasties labai populiarėja dovanų kuponai, laikrodžiai, knygos, buities technika – visi šie dalykai vienaip ar kitaip panaudojami labai praktiškai. Dovanų kuponai dažnai leidžia išsirinkti pramogą arba už tam tikrą pinigų sumą nusipirkti tai, ko išties norisi. Laikrodžiai, buitinė technika kuo puikiausiai tarnaus namuose, o knyga puiki i praktiška dovana kiekvienam bent kiek mėgstančiam paskaityti. Nors dovanų gali būti daug ir įvairių, tačiau yra keli daiktai, kurių dovanoti nepatariama – jie apipinti prietarais ir, tikima, jog atneša nelaimę.

Greičiausiai daugelis yra girdėję apie tai, kad niekada nereikėtų dovanoti laikrodžio, o jeigu sugalvojama jį dovanoti, tai žmogus, kuris gauna laikrodį turi sumokėti bent jau centą. Lygiai taip pat yra su peiliu. Prietaras sako, kad padovanotas laikrodis skaičiuos žmogaus likusias gyvenimo valandas, o laikrodžiui sustojus gali įvykti nelaimė. Tikėti ar ne – kiekvieno pasirinkimas, tačiau šis daiktas yra pačioje nedovanotinų daiktų viršūnėje. Peiliai ir kiti aštrūs daiktai, tikima, jog pritraukia neigiamą energiją, todėl nuo tokios dovanos irgi patartina susilaikyti.

Nereikėtų dovanoti knygos porai ar sutuoktiniams. Geriau tokiu atveju padovanoti dvi atskiras knygas, o ne vieną. Sakoma, kad viena knyga poroje gali sukelti nemalonią nuotaiką, nesantaiką. Taip pat ne itin gerai dovanoti pinigines ar nosines. Piniginė gali atnešti finansinių sunkumų, o nosinė simbolizuoja problemas, skausmą, ašaras ir net netektį. Taip pat ne itin gerai dovanoti pinigus, kadangi dovanojantis juos žmogus gali sugadinti savo gerovę. Tokiu atveju geriau jei perkami dovanų kuponai ir tuomet dovanojami. Tai taip pat ir praktiškas būdas dovanoti, svarbiausia žinoti kokį kuponą pirkti – jei žmogus mėgsta žaidimus, tiks pabėgimo kambario kuponas, mėgstantiems gaminti tinka buitinė technika, sportininkams speciali apranga arba daiktai – beveik visos parduotuvės parduoda kuponus, todėl labai ilgai ieškoti nereikės.

Komentarai
Kraunama...