Verslopartneris.lt

Primename, kad prie namų turi būti pritvirtinti numeriai

0 5

Ieškote tam tikro namo numerio ir nerandate? Kodėl tai blogai? Kas už tai atsako? Namą yra privalu žymėti, nes tai informacija ne tik gyventojams, bet ir specialiosioms tarnyboms – policijai, greitajai pagalbai, gaisrinei ar paštui. Kaip žmogus turi savo vardą, pavardę, taip ir namui privalūs namo numeriai. Be jų būtų labai sudėtinga orientuotis mus supančioje aplinkoje.

Namų numeracija – tai sistema, pagal kurią kiekvienam gatvės pastatui suteikiamas unikalus numeris, siekiant palengvinti konkretaus pastato buvimo vietos nustatymą. Namo numeris yra pašto adreso dalis. Gatvių pavadinimų lenteles tvirtina seniūnija, o numerius tvirtina arba nudažo pastato savininkas ar pastatą eksploatuojanti įmonė, įstaiga ar organizacija.

Norite įsigyti namo numerį, bet norite kad jis būtų kokybiškas, gražus, išskirtinis ir ilgaamžis? https://www.gravideja.lt/ yra paruošusi daug pasiūlymų, kokie yra namo numeriai , kaip juos išsirinkti ir net kaip juos pritvirtinti. Apsilankykite svetainėje ir palengvinkite namo numerių paieškas!

Norite prie namo numerio derinčios gatvės pavadinimo lentelės? Ne problema! “Gravidėja”  Jums padės sukurti išskirtinio įvaizdžio lenteles, kurios papuoš jūsų namo eksterjerą.

Komentarai
Kraunama...