Verslopartneris.lt

Šių metų interjero ir spalvų tendencijos biure

0 3

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais galima pastebėti pasikeitimus ir garsių dizainerių rekomendacijas kaip reikia įsirengti dailų ofisą, kuris būtų jaukus, malonus ir teiktų džiaugsmą net ir darbuotojams. Tendencijos nuolat keičiasi, todėl nieko keisto, kad kiekvieni metai atneša vis kažką naujo, kas gali padėti išsiskirti iš kitų modernių ir naujoviškų ofisų. Nesvarbu ar jūsų darbo vieta ofise ar namuose, ją reikia įsirengti taip, kad joje būtų ne tik bet koks darbo stalas ir kėdė, bet kad visa aplinka būtų jauki, o baldai pasižymėtų patogumu.

Tikrai ateina mada dirbti iš namų, jei yra galimybė visus darbus daryti kompiuterio. Dėl šios priežasties yra nemažai žmonių, kurie dalį savaitės praleidžia biure, dalį namuose. Abejais atvejais reikia turėti funkcionalią darbo vietą, o jai įsirengti reikia ir pastangų. Biuras su namų darbo vieta turi panašumų, tiksliau jų po truputį atsiranda vis daugiau. Namuose stengiamasi darbo kambarį paversti kuo oficialesniu, jog jame pavyktų susikaupti, o biure dažnai stengiamasi viska personalizuoti, kad žmogus jaustųsi patogiai lyg namuose, todėl priderinamas ir darbo stalas bei kiti reikalingi naudojimui baldai. Nei vienu nei kitu atveju dizaineriai nesiūlo sėdėti tarp baltų sienų pasidėjus tik stalą ir kėdę. Tai neskatina jokio produktyvumo ir tuo labiau nėra jauku. Biurai turėtų kurti savo interjerą pagal savo įmonės įvaizdį, o namuose darbo kambarys turi tapti tikrai jaukiu kampeliu.

Šiais metais tarp tendencijų maišosi ir gana neįprastas stilius, kuris anksčiau buvo vienas mėgstamiausių, nes spindėjo prabanga. Tai linijų, spalvų, formų ir visokiausių medžiagų derinimas tarpusavyje. Neįprasti raštai daugeliui atrodo kaip chaosas, tačiau jei sugebama tai derinti, ofisas gali atrodyti itin prabangus. Žinoma, tam dažniausiai prireikia profesionalaus dizainerio, kuris supranta kaip labai skirtingi baldai, spalvos yra suderinamos tarpusavyje. Tokiu atveju galima naudoti ir paveikslus su gamtos nuotraukomis, neįprastas statulėles ar kitokius meno kūrinius. Šis stilius neprimena minimalizmo, tačiau pastarasis irgi yra labai puikus būdas įrengti šiuolaikinį ofisą.

Ofisuose vis skatinama pasirinkti žemiškas, natūralesnes spalvas, kurios primena natūralumą. Žinoma, nereikėtų visko išdažyti žaliai, yra ir kitų žemiškų spalvų, taigi, derinkite baldus su sienomis, grindimis, dekoracijomis, meno kūriniais. Medinis darbo stalas puikiai atrodyti gali su visokiausiomis spalvomis, o jeigu nesiekiate universalumo, galima rinktis neįprastas medžiagas ir kurti išskirtinumu spindintį ofisą. Dabar viena populiariausių metų spalvų yra mėtinė, kuri dabar puikiai derinama ne tik namų voniose, bet ir biure ar darbo kambaryje.

Komentarai
Kraunama...