Verslopartneris.lt

Skalbimo priemonių pasirinkimas: kas netinka vaikams?

0 10

Skalbimo priemonės šiais laikais gali būti labai įvairios, todėl parduotuvių lentynose nesunku išvysti ne tik skystų produktų, bet ir kapsulių, miltelių ir dar įvairiausių priedų, kurie ne tik skalbia, bet ir minkština drabužius, balina, atkuria spalvą ar atlieka kitas funkcijas. Švaros prekės parduotuvėse turi ištisą skyrių, todėl svarbiausia tik išsirinkti. Deja, renkantis neužtenka pagalvoti apie tai kokia priemonė jums atrodo patogiausiai naudojama. Kai kurie produktai gali būti nelabai draugiški jautriai žmonių odai, o jei auginami vaikai – tinkamos priemonės pasirinkimas privalomas, nes jų oda visuomet yra itin jautri.

Ingredientai, kuriuos turi skalbimo priemonės tikrai ne visuomet yra labai draugiški, todėl nežiūrint į sudėtis galima vėliau labai nusivilti. Kai kurie dėl odos jautrumo stengiasi atrasti natūralių priemonių skalbimui, tačiau geriau pasidairyti ilgiau ir atrasti veiksmingų priemonių, kurios tikrai neerzins net ir jautrios odos.

Vaikų odai dažniausiai neįtinka dideliu kvapų koncentratu pasižyminčios skalbimo priemonės, nes jie vėliau gali sudirginti. Geriau rinktis tokias priemones, kurios savo sudėtyje turi mažiau kvapų arba iš viso jų neturi – taip apsaugosite jautrią vaiko oda, o pats drabužis po skalbimo tikrai bus švarus, tik neturės jokio kvapo. Jei net ir į bekvapes priemonės oda reaguoja neigiamai, reikėtų pasižiūrėti, kad priemonė būtų bespalvė. Nors tai, kad švaros prekės turi spalvą ne visada reiškia ką nors blogą ir į tai alergizuojama pakankamai retai, vis tiek yra tikimybė, jog vaiko odai tai netinkama.

Jautrios odos savininkams ir vaikams netinka baliklių naudojimas. Deja, bet švaros priemonės su peroksidu, karbonatais, perboratais ar panašiomis medžiagomis gali pakenkti, sudirgintu, sukelti išbėrimus. Tie, kurie jautria oda nepasižymi, dažniausiai tokiomis priemonėmis ir ingredientais nesusiskundžia, tačiau turintiems lengvai susierzinančią odą, geriau tokių produktų vengti.

Natūralios skalbimo priemonės nėra jau taip paprastai randamos, jų pasirinkimas yra kur kas mažesnis, tačiau galima jų ieškoti internete. Tokiu būdu bus lengviau atrasti puikiai vertinamus produktus, todėl drabužių skalbimas taps daug paprastesnis, sklandesnis ir nekenkiantis jautriai vaikų bei suaugusiųjų odai.

Komentarai
Kraunama...