Verslopartneris.lt

Terasos jaukumą nulemia net ir pačios smulkiausios detalės

0 2

Įsirengėte terasą ir šiuo metu svarstote, kaip šią papildomą erdvę paversti dar jaukesne? Natūralios medžiagos, augalai ir aplinką tausojantys sprendimai – niekada nenuviliantis pasirinkimas. Svarbu viską gerai apgalvoti – terasos jaukumą nulemia net ir pačios smulkiausios detalės, taip pat ir papildomi elementai, kaip tentai terasoms.

Kodėl augalai turėtų atsirasti jūsų terasoje?

Augalų poveikis žmogui yra labai įvairus, tačiau, bet kokiu atveju, augalai teikia labai gerą energiją. Ir jų pasirinkimas be galo didelis – nuo nuostabiai žydinčių gėlių iki daržovių bei prieskoninių žolelių. Tik pagalvokite, augalais galite ne tik dekoruoti, tačiau ir užsiauginti savų prieskonių ar net daržovių. Augalai puikiai sujungia terasą su aplinka ir suteikia daug puikių emocijų, todėl tai tikrai puikus pasirinkimas terasai. Jeigu jaudinatės, jog erdvėje vietos augalams neužtenka, ieškokite kūrybingų sprendimų – pakabinkite lentyną, arba augalus pakabinkite su siūlais tiesiog nuo lubų.

Patogus kampelis terasoje

Jeigu terasoje planuojate praleisti nemažai laiko, labai svarbu, jog turėtumėte patogią sėdimą vietą. Jau įprasta rinktis sėdmaišius, šezlongus ir sofas, o dabar vis sparčiau populiarėja gultai. Ypač madinga gultus kabinti pastogėje – taip juos pakabinus, juose galima ir pasisupti. Jeigu nenorite papildomai leisti pinigų ant naujo gulto, jį labai paprastai susikonstruosite patys. Prireiks tik šiek tiek medienos, tvirtų virvių ir minkštų ir jaukių pledų ir pagalvėlių.

Kokias medžiagas rinktis terasos dekoravimui?

Niekada neapsiriksite pasirinkdami grubias medžiagas, tokias kaip geležis, cementas, ar plienas. Jos gan dažnai naudojamos įvairioms kiemo erdvėms dekoruoti, nes nereikalauja daug priežiūros ir yra itin patvarios. Be to, šios medžiagos yra lengvai įkomponuojamos į visą aplinką. Taip pat minimalistinio stiliaus detalės, pagamintos, pavyzdžiui, iš cemento, į terasą įneš modernumo pojūtį.

Terasai suteikite ir modernumo ir apsaugos

Dekoruojant terasą, svarbu pasirūpinti jos tausojimu. Joks dekoras nebus ilgaamžis ir neatrodys estetiškai, jei jis nuolatos yra veikiamas išorinių veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai, sniegas, lietus. Čia į pagalba ateina tentai terasoms. Jų dėka ne tik apsaugosite terasą, bet ir suteiksite jai modernumo. Kokybiški tentai yra itin patogūs naudoti, yra lengvai prižiūrimi, todėl galėsite ilgai džiaugtis nepriekaištingu įvaizdžiu.

Komentarai
Kraunama...