Verslopartneris.lt

Vaikiška patalynė: ką rinktis ir kaip prižiūrėti?

0 53

Laukiant kūdikio reikia pasiruošti labai daug daiktų, kurių gali prireikti namuose atsiradus naujagimiui. Nors daugelis nepagalvoja, tačiau vienas iš svarbiausių dalykų ką reikia užtikrinti vaikui yra saldus miegas. Būtent kūdikiai didžiąją dalį laiko paroje pramiega, todėl aplinka, sukurta kokybiškam miegui yra pats svarbiausias dalykas kūdikio gyvenime. Taigi, pirmas dalykas turėtų būti patogios lovelės pasirinkimas, tinkamo čiužinio iš rinkimas ir, žinoma, svarbu, kad vaikiška patalynė būtų jauki ir maloni vaiko odai. Šiais laikais apie tai tikrai galima daug informacijos rasti internete – daugelis pateikia geriausius medžiagų, užpildų pasirinkimus, kurie vaikui nekenkia ir leidžia išsimiegoti nepriekaištingai. Taigi, būtina pasidomėti ir užtikrinti vaikui geriausią aplinką.

Čiužinį išsirinkit iš tokios įvairovės nėra lengva nei vienam, todėl verta klausti patarimų. Jie skiriasi ir dydžiais, ir užvalkalų tipu, užpildu. Dydis dažniausiai nesukelia galvos skausmo, nes kaip ir vaikiška patalynė yra pasirenkamas pagal lovytės dydį. Taigi, kai jau turima lovytė išgalvoti dydžio nebereikės, svarbiausia bus atsirinkti tinkamą užpildą ir užvalkalą. Kai kurie renkasi kokių nors žolelių užpildus arba kokosų drožlių užpildus, tačiau ne ką prastesnis variantas yra poliuterano putų užpildas. Čiužinio paviršiaus medžiaga turėtų būti ekologiška ir natūrali. Jeigu sunku apsispręsti, geriau eiti į specializuotas parduotuves kūdikiams, kuriose konsultantės padės atrasti geriausią variantą, patikimus gamintojus.

Vaikiška patalynė taip pat pasirenkama pagal medžiagas, naudojamus gamybai audinius, antklodei taip pat svarbus užpildas. Rinktis reikėtų tai, kas yra atsparu dulkių erkutėms, nes jos kelia vaikams alergijas, kas yra labai nesveika. Galima rinktis natūralios vilnos patalus, o užvalkalai gali būti iš medvilnės. Taip pat tinka ir natūralių pūkų ar plunksnų patalynė, tačiau jas reikia ypatingai valyti, kitaip galima sugadinti. Tačiau negana to, jog reikia tinkamai pasirinkti, tai vaikiška patalynė turi būti dažnai vėdinama ir plaunama, nes taip užtikrinama, jog vaikas kokybiškai išsimiega. Tą daryti reikėtų daug dažniau nei įprastai tai atliekama suaugusiųjų patalams. Vaiko oda daug jautresnė, todėl jo patalams reikia kur kas daugiau dėmesio ir kokybės.

Komentarai
Kraunama...